Series
Ratings
15 MovingRated ★ 0.5 MovingRated ★ 0.5
 Star Trek: DiscoveryRated ★ 2.5 Star Trek: DiscoveryRated ★ 2.5
 SomebodyRated ★ 0.5 SomebodyRated ★ 0.5
 Love TwistRated ★ 2.5 Love TwistRated ★ 2.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 Paik's SpiritRated ★ 0.5 Paik's SpiritRated ★ 0.5
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 1.5
 The School Nurse FilesRated ★ 1.0 The School Nurse FilesRated ★ 1.0
 Incomplete LifeRated ★ 1.0 Incomplete LifeRated ★ 1.0
 SkinsRated ★ 3.0 SkinsRated ★ 3.0
 Prison Break Season 1Rated ★ 2.0 Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
 Black MirrorRated ★ 3.0 Black MirrorRated ★ 3.0