Series
Ratings
20
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 2.5
- ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0