Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0