Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0