Titles you rated
CommitmentRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0