Movies
Ratings
426
Lost in TranslationRated ★ 3.0
If I Were YouRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 1.0
The MediumRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5
SonatineRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.0
The BabadookRated ★ 2.5
Hansel & GretelRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5