Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.0
TuristasRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5- The Last RideRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0