Series
Ratings
70- Three FriendsRated ★ 4.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 4.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.5
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5