Series
Ratings
118- You and IRated ★ 4.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0- Roses and Bean SproutRated ★ 3.0
- SecretRated ★ 4.0
- Forever YoursRated ★ 4.0
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
- Mr. DukeRated ★ 2.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0- CinderellaRated ★ 2.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0- King and QueenRated ★ 3.0
Mom and SisterRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 3.0
- General HospitalRated ★ 4.0
- SunflowerRated ★ 4.5
- FeelingsRated ★ 2.0
- Paper CraneRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.0- JealousyRated ★ 3.0