Series
Ratings
91- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.5
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 4.5- Flames of DesireRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Righteous LoveRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0