Movies
Ratings
100
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0