Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0