Movies
Ratings
164
Gone GirlRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Fever PitchRated ★ 5.0