Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0