Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
SadouRated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0