Series
Ratings
196
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Kill ItRated ★ 5.0
ManiacRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Secret MotherRated ★ 3.5
TimelessRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 2.0
Parade's EndRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
The Bletchley CircleRated ★ 4.5
Cable GirlsRated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
TimelessRated ★ 5.0