Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Bates MotelRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 5.0
- Unstoppable MarriageRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Outrageous WomanRated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 4.5