Movies
Ratings
371 BeastlyRated ★ 3.5 BeastlyRated ★ 3.5
 The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0 The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
 Man on FireRated ★ 4.0 Man on FireRated ★ 4.0
 What Happens in VegasRated ★ 4.0 What Happens in VegasRated ★ 4.0
 Superman ReturnsRated ★ 3.5 Superman ReturnsRated ★ 3.5
 Kingdom of HeavenRated ★ 3.5 Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
 Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5 Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
 In TimeRated ★ 4.5 In TimeRated ★ 4.5
 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
 Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5 Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 TRON: LegacyRated ★ 3.5 TRON: LegacyRated ★ 3.5
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
 Spider-Man 3Rated ★ 3.0 Spider-Man 3Rated ★ 3.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
 A Moment to RememberRated ★ 2.0 A Moment to RememberRated ★ 2.0