Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0