Titles you rated
TarRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 3.5
Good TimeRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
FallRated ★ 3.0
Parasite in LoveRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
MarrowboneRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 0.5
An Impossible LoveRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5