Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MEGANRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Thief and the CobblerRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 5.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0