Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5