Series
Ratings
100
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
The Return of SupermanRated ★ 4.5
Mr. TrotRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
May Food Bless You 2Rated ★ 4.0
May Food Bless YouRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5