Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Mr. McMahonRated ★ 4.0
High ScoreRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0