Series
Ratings
50
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0