Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5