Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0