Titles you rated
LovelessRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Running ActressRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
GrassRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 2.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ItzhakRated ★ 3.5
BasquiatRated ★ 3.5