Movies
Ratings
81
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0