Movies
Ratings
91
FailanRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
SekigaharaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0