Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 3.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 1.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 1.0- Mr. DukeRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 0.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 0.5- Palace of DreamsRated ★ 1.0