Titles you rated
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
NonstopRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5