Titles you rated
The PlatformRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5