Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0
BridgertonRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0