Movies
Ratings
649
OkjaRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5