Series
Ratings
38- Holy LandRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0- Knight RiderRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0