Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Traces of LoveRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
SambaRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5