Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 1.0
PixelsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0