Movies
Ratings
718
Tomb of the RiverRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
The BarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 2.5- All Bark No BiteRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Does Cuckoo Cry at NightRated ★ 4.5
BuntRated ★ 4.0
Singing With Angry BirdRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0