Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5