Movies
Ratings
56
The MartianRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The MistRated ★ 1.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0