Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
ElektraRated ★ 2.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5