Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 0.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0