Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0