Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5