Series
Ratings
105
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5