Series
Ratings
200
Traces of LoveRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
FantasticRated ★ 3.0