Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5