Series
Ratings
17
SignalRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5