Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5